| Tyctak a întrebat:

As dori sa cumpar un produs in rate de pe eMAG dar nu stiu cum se procedeaza, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

O sa platesti si ceva banuti in plus, fie emiterea cardului, fie vreo dobanda ascunsa. sa nu crezi faza aia cu dobanda 0

| j1NNNx a răspuns:

Mai bine iei de pe olx, transportul este gratuit, si poti returna coletul. Si daca vrei sa stii cum procedeaza ai pe site toate detaliile! big grin

Cu stima si respect, j1NNNx. Multa bafta, o zi frumoasa iti doresc. tongue