| AK47 a întrebat:

As dori sa-mi fac un card Visa/Mastercard pentru pariurile online. Care este cel mai avantajos in ceea ce priveste comisioanele, intretinere etc.? Sunt student.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la Transilvania; are un card Visa la care pot fi atasate mai multe conturi in diferite valute ( RON, EUR, USD, GBP, etc) si costa numai 1 RON pe luna administrarea lui cu tot cu comisioane, intretinere + Internet banking pe PC. Pentru mobil, internet banking-ul este 5 RON. Dar nu te obliga pentru mobil.