| Floryn9 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la o firma de curierat. Ce spuneti ar merita?

10 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Depinde ce vrei. Daca vrei sa supravietuiesti da, ar merita. Daca vrei sa faci bani atunci nu.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Normal ca merita, pe un post de director regional. Dar tu cred ca trebuie sa-ti iei un navigator.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Ce fel de curier? Pe bicicleta? Perpedes? Cu masina?
Cu masina este bine dar perpedes sau cu bicicleta este rau.

| Floryn9 explică (pentru ALEXICAmarketing):

Masina! big grin

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Floryn9):

Perpedes=miscare multa=sanatate happy masina=hemoroidwinking

| n1445 a răspuns:

Daca iti place sa te plimbi si sa conduci, da.

| KNST a răspuns:

Daca esti o persoana tanara, fara obligatii, va merita. Pentru un salariu bun. Daca esti familist, las-o balta! N-ai casa, n-ai masa, n-ai familie, n-ai prieteni. Decat prin telefon!

| Floryn9 explică (pentru KNST):

19 ani big grin

| KNST a răspuns (pentru Floryn9):

Atunci... la drum! happy

| Aurelian1 a răspuns:

Nu merita