| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cum as putea castiga ceva bani de buzunar in timpul anului scolar? Metionez ca am 17 ani si nu as vrea sa fac ceva foarte solicitant deoarece vreau sa am timp si pentru invatat. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Antoniyy2003 a răspuns:

Poti intra pe olx si te poti interesa ceva ce sigur o sa iti placa.

| Crystyan2000 a răspuns:

E o aplicatie prin care poti face bani. Se numeste WAFF. Doar te loghezi cu facebook-ul, dar iti trebuie o invitatie.Te pot invita eu. Codul e AV79864