| PistaMatei a întrebat:

Azi am postat prima data(azi am facut bloggul) si cand dau la : Castiguri si imi apare adsense este undeva un buton: inscrieti-va in adsens si nu pot sa il apas, dc?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 6 luni si destul de multe vizite pe site sa fii eligibil/a pentru google adsense.

Fa-ti site-ul cunoscut si dupa gandeste-te la adsense pentru ca daca nu ai vizite pe site nu o sa fii acceptat/a in program.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de conditii sa iti poti activa adsense, numar de vizitatori, vechime site, continut samd