| DeeaDede1010 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa castig mai multi bani sa-mi iau cate ceva pentru mine. Stiti cum pot sa-i castig si aa-i string?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deocamdata nu poti deveni independent de parinti, la 14 ani.Nu te angajeaza nimeni legal.Mai asteapta sa devii major si cu un loc de muncă. Atunci iti vei castiga banii si ii poti strange asa cum vrei tu.

| R0R0 a răspuns:

Poate ceva usor la varsta ta : impartit de pliante, lipit de afise.
Daca te pricepi la calculatoare, cu atat mai bine. Poti sa instalezi/dezinstalezi jocuri/aplicatii/windows.

| Elena9328 a răspuns:

N ai alocatie? Pune-i într-un loc unde poți da ușor de ei. Dar în acelaș timp uita locul. Așa strangi mai multi si cand ai nevoie ii gasesti cu usurinta.

| EneCristian a răspuns:

Stii daca stiam sa castigam multi bani clar aveam toti de toate. Poti munci doar de la 18 ani si eventual daca ai vreun talent aparte.

| Andriuta_Tanta_1959 a răspuns:

Hei! In ziua de azi se pot face bani din orice de exemplu eu fac bani cu ajutorul acestei pagini http://www.fanslave.net/ref.php?ref=1382568 intra si tu sa îți faci cont gratis poți câștiga pana la 40lei pe săptămână