| AnonimXnX a întrebat:

Buna am creat un blog si as vrea sa adaug adsense google la el dar imi zice de fiecare data ca, contul cu id-ul... a fost respins, daca stie cineva ma puteti indruma? si clogul merge perfect.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si ce continut ai pe blog? Crezi ca Google is timpiti si accepta bloguri cu clipuri de pe YT sau articole copy-paste?

| AnonimXnX explică (pentru KodrutZ):

E doar top jocuri pe android. Dar daca dai copy paste nu iti accepta?

| KodrutZ a răspuns (pentru AnonimXnX):

A, deci nu e nimic. Breh, daca nu ai CONTINUT ORIGINAL ci numai balarii nu te inghite nici naiba. Gindeste-te ca cineva plateste ca reclamele lor sa apara la tine pe pagina. Cind isi vad reclamele pe o pagina egala cu zero, iti dai seama ca ramine Google fara clienti, nu?