| dodo1530 a întrebat:

Am nevoie de niste idei de proiect. La ce pot face reclama si ce pot promova (produs sau serviciu) si in ce mod pentru a atrage cat mai multe persoane? Multumesc anticipat! Cea mai buna idee primeste funda! big grin

3 răspunsuri:
| DomnishoaraTPU a răspuns:

1.Câţi ani ai?
2.La ce materie îţi trebuie?
3. Eşti elev sau student?
Răspunde-mi la aceste întrebări, ca să te ajut cum trebuie!

| dodo1530 explică (pentru DomnishoaraTPU):

Sunt la liceu (a 10-a) si imi trebuie la ed. antreprenoriala. Am facut o lesctie cu Promovarea produsului-Marketingul. In cadrulei am un studiu de caz despre o cafea care s-a folosit de imaginea unui nene care o fabrica "ca in vremurile de demult", fiind ceva diferit de Jacobs cu aroma sau nu stiu-care alta firma cu gustul. Ce si cum as putea promova? (ne-a zis ca putem aduce mostre sau sa facem ca un anunt publicitar si de-astea...)

Răspuns utilizator avertizat