| Valentyn_BlackPrayer_1995 a întrebat:

Am pus un anunt de vanzare pe Ebay,acesta fiind un cod bonus care poate fi folosit doar o data!
De aceea nu am selectat vreo metoda de shipping, am pus local pickup, deoarece acel cod putea fi trimis doar printr-un mesaj.

Am primit cei 30 de euro in paypal. dar. avand un cont nou imi arata ca trebuie sa astept 21 de zile, sau ii pot lua mai rapid adaugand "Tracking number" si "carrier" la detaliile platii.
Am adaugat tracking number-ul dar nu pot adauga Local pickup la carrier, deoarece se poate adauga doar servicii postale internationale.
Ce ar trebui sa fac sa pot scoate banii mai repede din paypal fara sa astept acele 21 de zile!?

Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Poți să încerci să indici livrare gratuită, ca să nu plătești comision, dar chiar dacă îți reușește, trebuie să indici un cod de tracking (ceea ce nu poți face, deoarece nu trimiți nimic prin poștă, în realitate). De asta, cred, rămâne doar să aștepți.

| Valentyn_BlackPrayer_1995 explică:

Exista vreo modalitate prin care el poate retrage banii? Chiar daca eu am print screen cu dovada ca produsul a fost primit de el?
Adica doar eu am acces dupa cele 21 de zile? Nu si cel care a trimis banii?