| Essencest11 a întrebat:

Am un card de alocatie creat la BRD, pe acesta primesc lunar alocatia deci. Pe un site rezolv niste taskuri, si primesc banii pentru serviciile prestate. Acum vreau sa fac o cerere de plata. O pot face in acest card de alocatie? Este posibil?

1 răspuns:
| Storm1X a răspuns:

Normal ca este posibil. Eu am avut card de la BT pentru alocatie si mi-am facut paypal cu acelasi card, plati online si multe altele. Deci e posibil. O data ce ai cardul poti sa faci multe lucruri cu el