| DoarStefan a întrebat:

Buna,as vrea sa ma sfătuiți care e cea mai buna drona,pentru clipuri de "wedding day" am mai multe obtiuni,
Cele care m-au impresionat au fost:
Go pro karma-pentru ca are un fel de "fly-cam" si pentru ca e compacta
Si, pentru ca il pot folosi ca a doua camera.
Mavic pro-nu prea stiu multe despre ea.
Dji phantom 4 tot nu stiu prea multe, dar stiu ca ambele sunt bune.
Va rog sugestii

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Acum noile drone vin cu noua tehnologie de 4K pe acestea sa te ghidezi. Totul conteaza de bugetul pe care il dispui. Una buna, nu conteaza firma, conteaza ceea ce face, caci review-uri despre acestea se gasesc pe internet, poti gasi una accesibila si pana in 500 euro, daca chiar vrei sa o folosesti si la astfel de evenimente. Ai spus ca nu stii prea multe despre firmele mentionate! Este atat de greu sa te informezi pe internet despre ele? Nu cred. Urmareste ceea ce spun cumparatorii si videoclipurile lansate de acestia, doar asa increderea ta va creste.

| ALGator a răspuns:

Alege una a cărei cameră să nu deformeze perspectiva.