| tudorykul a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum se numeste chestia/masina aia care elibereaza bonuri paysafe.
Cineva de la mine din familie vrea sa isi deschida un magazin si vrea sa ii bage paypoint. Daca stiti cum se numeste si cum se poate face rost de ea, va rog scrieti-mi aici cat mai repede! Mersi! happy (Voi oferi o fundita)

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Se ia legatura direct cu furnizorii din Romania.

Prin e-mail:

informatii@paypoint.com.

1 răspuns:
| Kampion a răspuns:

Acele automate sunt de la qiwi, bine, sunt de la mai multe firme, dar poti sa contactezi echipa paysafe
Funda