| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb ceva si sper sa fie cineva care sa imi poata sa imi raspunda.Am pe cineva care vrea sa scoata niste bani din banca cu aproximatie 20 000 de euro cam de ce are nevoie petru a putea scoate bani astea? poate sa ii scoata toti o data sau sa doar din 2 3 credite? Si ca-am ce salar trebuie sa aiba?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sa faca imprumut? sa se duca la banca si i se va calcula cat poate lua.aici nu ai cum sti.sunt niste criterii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica vrea credit?

pai depinde ce fel de credit, pe ce perioada samd, sunt multe variabile in discutie

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa mearga la banca si sa intrebe acolo nu putem sa ati spunem noi aceste detalii deoarece depinde pentru ce vrea acel credit. Cand va merge la banca va afla toate detaliele. Stiu ca trebuie sa aiba o perioada de vechime de un an si minim 3 luni la actualul loc de munca