| MiraZyauj a întrebat:

In vara acum, prin iunie/iulie..imi cumpar un iphone 4s. Dar mama a spus sa fac si eu bani. Sa dau diferenta pentru ca a spus ca nu are bani.
Dar ma ajuta cu ce poate.
Eu sunt reprezentant AVON si imi raman circa 50-60-70 lei. pentru comenziile mari.
Dar nu stiu cum sa fac sa am comenziile mult mai mari. Nu stiu la cine sa ma duc.
Sau mai bine spus,daca nu merge asta cu AVON, alta metoda de facut bani?
P.S - Fac 14 ani.
Tineti cont... si de asta.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti unul sh, e mai ieftin, oricum noi nu cred ca se mai vand modelul asta

| Nucreeed a răspuns:

De ce sa te chinui atata pentru un iPhone?
Cu ce te face pe tine mai feritia telefonul ala? Crezi ca se merita efortul si banii astia pentru un telefon amarat? Sunt alte telefoane la preturi mai mici care ofera aceleasi functii.Eu ti'as zice sa te mai gandesti.

| deya100 a răspuns:

Pai daca tot esti in domeniu angajeaza.te si la oriflame, am o prietena care este reprezentant la amandoua. Bafta! :*

| alice2001 a răspuns:

Pai,vara poti sa vinzi limonada sau sa faci Origami(eu asa am facut bani pentru telefon)dar poti sa faci treburi prin casa, de ziua ta poate primesti bani etc.Succes la strans!