| япончик a întrebat:

Buna ma ajuta cineva,, sa gasesc un lucru pe internet, am nevoie de bani, multumesc frumos frumo

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti am explicat... stii programare, seo, webdesign ai sanse la un ban pe net. daca te astepti sa dai 3 click uri si sa vina bani ai sa astepti mult si bine

| япончик explică (pentru suntserios):

Da ma descurc in toate binisor? ma poti ajuta cu ceva?

| suntserios a răspuns (pentru япончик):

Freelancer.com o sa gasesti o groaza de proiecte platite acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si munceste ca un om cinstit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o ocazie foarte buna daca doresti sa castigi un ban cinstit din confortul casei fara a avea nevoie de cunostinte in domeniul calculatorului!
Tot ce trebuie sa faci este sa rezolvi niste microjoburi. Acestea sunt foarte usor de rezolvat, vei vedea pe site ce ai de facut mai exact.
Se ofera un bonus de 8 dolari la inscriere si cate un 1 dolar pentru fiecare referal adus.
Eu am scos pana acum prima plata de 30 dolari. Banii se pot scoate prin Western Union sau Paypal.
Link de inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Aici am postat o dovada de plata:
http://imgur.com/dpLTlv3
Daca ai timp liber o ora pe zi, este suficient pentru a face cateva sute de lei lunar. Bafta!

| япончик explică:

Ajuta-ma te rog ca nu inteleg nimic pe situ cela zi-mi doar cu ce te ocupi acolo si cam citi bani faci pe zi si citi bani trebuie sa ai ca sa ii poti scoate.multumesc mult

| япончик explică:

Kiti bani poti face pe zi
si in cit timp

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Depinde ce lucru vrei, dacă vrei doar un alt "job", atunci sunt anumite site-uri pe care găsești proiecte de făcut etc., dacă însă vrei să-ți asiguri bani pe termen lung, să nu ai doar un job sau o oportunitate de făcut bani, atunci te sfătuiesc să începi o afacere online. Nu ai nevoie de bani ca să începi, și dacă nu știi ce să faci te pot ajuta eu. Alege ce vrei și răspunde printr-un mesaj aici, dacă vrei ajutor cu pornirea unei afaceri online vorbim pe mail : sanduadrian11@gmail.com

Eu am propria afacere online deja, și sunt pe cale să o pornesc pe a doua, un ghid despre cum să pornești o afacere online de la zero fără bani de investiții, și sunt dispus să te ajut, chiar am o parte din ghid pe care o dau gratuit.

Vorbim pe email, Adrian.