| Annonymous96 a întrebat:

Buna,mi am creat un cont pe Paypal si am adaugat un card.La final mi s a comunicat ca 1. 50EURO mi au fost blocati si ca trebuie sa verific cu un cod de pe un extras de cont.M am dus la banca dupa acel extras si imi arata ca 6.70 Lei aica 1. 50EURO imi sunt blocati.Totul ok pana aici.Dar nu mi arata alte informatii despre aceasta operatie.Imi arata despre celelalte de ex. ce suma mi s a luat cand am verificat cardul, etc dar nimic legat de Pyapal doar ca am 1.50 euro blocati.Cum pot gasi acel cod?

2 răspunsuri:
| FlorinM28 a răspuns:

Trebuie sa apara. Eu am sunat la banca si mi-au spus codul. Din pacate nu stiu exact in ce format apare, dar sigur apare.

Răspuns utilizator avertizat