| gregoire a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu nevoie de voi intr-o chestiune. Vreau sa imi fac un card de student. Spuneti-mi si mie care banca dintre BRD, BCR sau Raiffeisen ar avea produsul cel mai avantajos din punct de vedere al comisioanelor(dupa perioada aia in care comisionul e 0).

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dintre astea 3 ti as recomanda Raiffeisen. Brd si bcr au cele mai mari comisioane

oricum cel mai sigur e sa verifici pentru tipul de card pe care il vrei comiisoanele la fiecare banca