| mikoto a întrebat:

Stie cineva de unde se poate descarca declaratia 392B in format electronic, nu PDF, pentru anul 2014? Pe site-ul ANAF le gasesc doar pe cele corespunzatoare anilor 2012 si 2013. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Pai daca pe site-ul lor nu este, inseamna ca inca nu a aparut declaratia respectiva.

Mai ai rabdare si verifica zilnic. Nu se stie cand o urca.

Pa.

| mariusmac85 a răspuns:

Buna dimineata
Cum adica format electronic?
Ca daca sa o iei logic, format electronic este si formatul cu extensia.pdf
Te teferi in format word cu extensia.doc sau ce cauti mai exact?