| Zuzulinaaa a întrebat:

Stiti concursuri online "free" la care poti castiga anumite lucruri?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da, stiu.

| CPAElites a răspuns:

Toate acele sunt fake-uri...Cei ce le-au facut castiga o gramada de bani! pana la 32$ / pe submin ( sing-up ) ( Retele CPA!

| Kenya a răspuns:

TPU,eMAG

| Made_Self_1995 a răspuns:

Nu prea sunt, iar multi te incanta ca daca faci anumite puncte din clik-uri castigi nu stiu cati dolari, in mare parte sunt vrajeli pentru a-si face trafic lunar din care castiga ei sume frumoase pe spinarea ta... daca gasesti concursuri cu premii fugi cat te tin picioarele, in mare parte sunt tepe.

| Miau1617 a răspuns:

Nu... Funda? laughing))