| HeiSuntNati a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si vreau sa dau la Facultatea de Administratie si Afaceri, Bucuresti. Ce parere aveti despre aceasta facultate, si ce se poate face dupa ce o termini?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Fiecare facultate se prezinta si prezinta si posibilitatile pe care le ai in urma terminarii acelei facultati. Daca ai spus ca vrei la acea facultate ma gandesc ca te-ai interesat sa vezi ce este si nu ai intrebat doar ca ti-a sunat tie numele bine.

| ImiUrascViata a răspuns:

Suna bine. Go for it!