| AnnaBebitza a întrebat:

Buna sunt in cautare de un job project based, online pentru ca mi as dori sa incep usor nu dintr o data cu munca epuizanta la birou....are ceva daca trimit cate un e-mail companiilor sa intreb daca ofera job uri de tipul acesta? ca am vazut ca unele ofereau doar ca anunturile au expirat de mult....am ceva de pierdut daca le intreb daca mai ofera job uri de tipul acesta? sau pare ca nu prea am chef sa muncesc? fac o impresia gresita?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde esti?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai uitat sa spui si in ce domeniu vrei... ma rog in orice domeniu e o modalitate proasta sa iti incepi cariera. daca esti angajata full time primesti training, primesti ajutor din partea colegilor, unveti cum mergi lucrurile intro firma samd.

| AnnaBebitza explică (pentru suntserios):

Nu neaparat...nu mi e de bani neaparat, in domeniul traducerilor vreau

| suntserios a răspuns (pentru AnnaBebitza):

In domeniul asta nu cred ca faci o impresie gresita, in general traducerile sunt project based, mai ales daca este un proiect mai mare. Totul depinde de firma, sunt firme care ofera astfel de contracte (project based) si firme care au angajati constanti

| costan a răspuns:

Poti lasa un anunt aici: http://www.infopublicitate.com/ cauta pe site setiunea Jobs, acolo poti scrie un anunt sau lasa un mesaj unei firma. Tot in sectiunea Jobs gasesti si firme care ofera locuri de munca in strainatate!

| AnnaBebitza explică:

Oricum, nu am pus intrebarea asta sa intreb daca e bine sau e rau asa, pentru ca momentan eu asta imi doresc, am intrebat doar daca nu fac o impresie gresita firmelor