| Mocanu_Madalin-Alin_1995 a întrebat:

As vrea sa imi fac un credit la cetelem si o rata la domo(toate in valoare de 5000 ron), dar de 1 an sunt restant la Cosmote cu o suma destul de maricica. Oricum, inca nu am ajuns in stadiul in care sa primesc scrisori de la recuperatori! Ma va afecta aceasta "datorie" in vre-un fel? Multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de atent iti analizeaza dosarul, dar fiind dator de 1 an deja e posibil sa ai probleme

| Mocanu_Madalin-Alin_1995 explică:

Astazi am facut un an si vreau sa spun ca nu mi-a mai venit nici-o factura de înştiinţare acasa. Acum, cine stie... Dumnezeu cu mila.