| 1ianuarie1februarie a întrebat:

Buna,TPU. As vrea sa ma angajez pe vara sa vand inghetata in parc. Este ok? Credeti ca ar rade colegii de mine? Am 17 ani. Scuze pentru categorie. Funda pentru un raspuns bun. Multumesc anticipat! Pupici!

2 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

N-o sa rada nimeni. O sa razi tu de ei pentru ca o sa faci bani si ei nu.

| lauren93 a răspuns:

In primul rand este benefic pentru tine nu numai din punct de vedere financiar. Este un lucru bun pentru ca interactionezi cu oamenii si o sa te ajute pe viitor la un alt job. Probabil nu o rada de tine doar o sa ai colegi care o sa iti ceara inghetata. Succes si sper ca te-am ajutat.