| radughir a întrebat:

Buna vreau sa fac niste bani in plus si as vrea sa stiu daca ar merita sa investrsc 500 de lei in niste cosmetice parfumuri en gros destul de ieftine ce nu sunt de la firme renumite dar sunt aduse din strainatate as vrea sa stiu daca sa.r vinde? Ar merita?

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Pana nu incerci, nu ai cum sa stii daca s-ar vinde.
In vanzari prima regula este :nu exista reguli.
Unul poate sa vanda tot in prima zi altul nimic in doua luni.
Cumpara mai putin si posteaza anunturi pentru fiecare produs pe OLX sa vezi ce se intampla. Minim 5 poze clare.
Descriere simpla si la obiect fara inflorituri.
Daca nu se vand, scapi de ele oricum de 8 Martie, la faci cadou rudelor, se vor simti obligate si tot iti vei scoate investitia.

3 răspunsuri:
| JohnnySilverhand a răspuns:

Daca nu risti nu castigi, daca stii unde sa lovesti poti reusi chiar frumos, depinde oricum de oameni, asta nu tine de tine, ma refer cu vanzarea produselor. Dar de facut bani in plus merita, fiindca sunt cosmetice, o sa te tina mult, asta inseamna ca ai destul timp sa le vinzi.

| Alexa07Alexa a răspuns:

Categoric da merita.Nu e o investitie mare si in plus cred ca nici tu nu vei pune un pret exagerat pe ele. Daca produsele sunt bune si pretul acceptabil o sa fie vandute. Tu trebuie doar sa pui anunt pe anumite site-uri.

| Page_Earn_1974 a răspuns:

Buna,
se vind in special daca ai acces la o locatie unde sint multe fete (clientela) gen universitate sau firma unde lucreaza multe femei.

Pentru produse iti pot recomanda Londonstore - www.londonstore.ro

Multa bafta!