| AnG3L0fD3Ath a întrebat:

Am creat o aplicatie de android si as dori sa o promovez si sa ii fac reclama. Niste idei?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga link-ul pe facebook.Iti faci enorm de multi prieteni care sa de-a like la aplicatie.La messenger postezi link-ul la statut si tot asa, amici destui de multi care sa dea like.Nu stiu la cate like-uri Google va accepta link-ul si aplicatia pe motorul de cautare.
Ti-am zis numai o idee, altii care stiu idei mai bune sa raspunda.