| ElenaXiang a întrebat:

Buna ziua!
Am nevoie de raspunsuri cat mai precise pentru urmatorul subiect. As vrea sa stiu ce acte si ce trebuie sa fac pentru a deschide un fast-food cu mancare chinezeasca. Locatie am gasit o insula intr-un hipermarket. As putea sa gatesc mancarea acasa si sa o transport si sa o incalzesc acolo? Si despre srl-d, as putea obtine fonduri nerambursabile pentru fast-food-ul meu cu mancare chinezeasca? Va rog sa ma ajutati prin raspunsurile dumneavoastra.
Va multumesc!

1 răspuns:
| Mykymu a răspuns:

Cauta pe net, sunt multi care au raspuns deja la intrebari ca asta.
http://megaajutor.bizoo.ro/......fast-food/

Nu stiu cat te-a ajutat, dar mai sunt multe alte site-uri cu sfaturi. Succes.