| claudiablehoeanu a întrebat:

Am o neclaritate cu privire la cardul payoneer. Am inteles ca e o porcarie si ca ia mult comision de fiecare data cand scoti bani. Vreau sa stiu daca e chiar asa, daca stiti cumva. Si contul de card payoneer cum il aflu? Daca vreau sa scot cu el bani de pe net, imi trebuie contul de card si nu stiu care e. Astept rapuns...

Răspuns Câştigător
| farfuriaverdex a răspuns:

Se introduce o cerere pentru a obtine un card pe site-ul lor, cardul ajunge in 3-4 saptamani la adresa mentionata de tine intr-un plic sigilat impreuna cu nr de card si cardul aferent, nu ai nevoie sa stii un cont bancar ca sa il folosesti ci mailul si parola cu care te-ai inregistrat si seria de pe card dupa ce il activezi, comisioanele sunt:1 dolar la fiecare retragere si 5 dolari la fiecare depunere, poti accesa si pagina asta de help in care ii intrebi direct ce te intereseaza: https://payoneer.custhelp.com/app/ask/l_id/1

| claudiablehoeanu explică (pentru farfuriaverdex):

Ms mult pentru informatie

| farfuriaverdex a răspuns (pentru claudiablehoeanu):

Cu placere happy Multumesc pentru funda happy

3 răspunsuri:
| Ioana_Daria_1992 a răspuns:

Am si eu o problema nu mi mai stiu parola de la contul payonner si nici nu mi recunoaste datele cand incerc s-o recuperez.si nu stiu ce sa fac pentru ca banii de pe site nu mi pot intra pe card pana nu rezolv problema asta pls help