| Winners10 a întrebat:

Buna Ziua! Ce afacere as putea deschide si eu cu o suma cuprinsa intre 10.000 - 15.000 euro care sa fie profitabila.

P.S. : Doar raspunsuri serioase. daca aveti chef de glume abtineti-va

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Covrigarie, accesorii/service GSM, un site (ca idee, Digg a fost pornit cu o investitie initiala de vreo 5000 de dolari, din care parca vreo 2000 a fost domeniul).

| neutrino a răspuns:

Nimeni nu-ti poate garanta o afacere profitabila, iar daca pornesti de la zero, suma nu este suficienta decat poate, pentru un biet butic undeva la tara.

| BogdanDediu a răspuns:

Un market ceva!

| Adib123 a răspuns:

Gasesti aici foarte multe idei afaceri cu bani putini http://3afaceri.blogspot.ro

| razvan131997 a răspuns:

Poți încerca să deschizi un service auto, covrigărie, patiserie.