| Andrei_Mihut_1997 a întrebat:

ma confrunt cu o problema in ultima saptmana cu site-ul Paypal nu stiu din ce motive necunoscute card-ul meu a fost sters de la ei si nu mai pot sa mi-l adaug, doresc sa mentionez ca acum 2 saptamanii puteam sa fac tranzactii cu cardul, banii am pe card nu stiu de ce l-au sters si nu il mai pot adauga.
Imi scrie 'Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.'
As dori sa stiu de ce l-au sters si de ce nu ma lasa sa il adaug din nou si desigur cum as putea sa rezolv aceasta problema.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cel mai simplu e să iei legătura direct cu ei, la serviciul clienți:
http://www.paypal.com/us/selfhelp/contact/email
sau direct pe Twitter @AskPayPal sau pe Facebook la http://www.facebook.com/PayPalUK

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne spui și despre ce tip de card e vorba?

| Andrei_Mihut_1997 explică (pentru anonim_4396):

Cardul este de la BCR si este maestro.

| FabianelSHAF a răspuns:

Încearcă să cauţi un forum official pentru aşa ceva, probabil este deja adăugat cardul deoarece spune că, trebuie să introduci un card DIFERIT.