| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna ziua TPU! :)
Cine isi doreste sa devina reprezentant Lady's?
Primiti lunar catalogul in cutia postala,acasa gratuit daca il comandati. Nu sunteti obligati sa faceti o comanda lunar, suma minima 50 de lei pentru a nu platii transportul! Preturile sunt mici,produsele sunt bune si va puteti creea propria afacere, aveti discount garantat la fiecare comanda si banii ramasi puteti face ce vreti cu ei sau va puteti comanda produse.
Nu conteaza varsta. Cine doreste trebuie doar sa dea un click pe linkul de mai jos:

http://ladys.ro/a/DAds9Pzh,b

2 răspunsuri:
| 19Mary19 a răspuns:

Eu sunt reprezentanta Ladys si am o multime de produse. De fapt, nu le mai am... sunt toate la gunoi. Nici cele mai ieftine cosmetice din magazin nu sunt atat de proaste... fara suparare

| johnnylik a răspuns:

Vrei sa ai un venit pe langa salar? Vreau sa-ti arat o sursa de bani accesibila oricui. Nu este vorba de imbogatire peste noapte si sa nu te astepti sa castigi multi bani din primele zile insa in timp cu pasi mai mici sau mai mari ajungi la castiguri frumusele facand ceva simplu: sa te joci. Ai citit bine, nu este mlm, hyip, ptc sau mai stiu eu ce. Intra aici pe link-ul meu, inregistreaza-te si te pot ajuta cu ce vrei: http://www.marketglory.com/strategygame/johnnylik81