| Angel19shine a întrebat:

Bunaa! big grin Vreau sa-mi iau intre Craciun si Revelion Samsung Galaxy J1...
Cum pot strange bani mai repede? Voi ce parere aveti despre acest telefon? happy dau fundaa

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

O petarda de telefon!
O chinezarie de 300 lei sterge cu el pe jos!

| Eastwood a răspuns:

Salut, pai ai putea imparti pliante de Billa, Kaufland.
Uite parerea despre Jr :
Pro:
elegant,
dual SIM,
preț decent,

Contra:
memoria RAM putea fi mai mare

| FlorinCiokan a răspuns:

Te pot ajuta cu o parere despre J1.
E un telefon super slab. Nu merita cumparat in nici un caz. Un ecran slab. O sa ai lag mult.
La banii aia cumperi un Allview P6 Life e oferta la 399 lei care are o camera, un display si o baterie mult mai buna ca J1 si sa nu mai zic memorie dubla de ram si stocare. e absolut mai bun decat J1 la toate capitolele. Nu conteaza ca e Samsung ca e un gunoi de telefon. Sigur ai rude care te vor ajuta daca le spui ca nu vrei cadouri de craciun ci bani pentru un telefon. Bafta

| SweetiMary a răspuns:

Mai bine îți iei S5 sau S6! Sau.....alpha sau A3 happy