Întrebare recomandată | crazybutterfly402 a întrebat:

Care este salariul unui reprezentant medical fara experienta dar cu studii superioare in domeniul medicina?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Salariu minim pe econonomie la categoria de medic rezident, probabil un salariu la nivel cu o asistenta cu experinta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uitasem sa te intreb, ce inseamna la tine "reprezentant medical"?
Vanzator de produse farmaceutice/ medicamente?

| crazybutterfly402 explică (pentru Violleta2022):

Da, reprezentant medical la o firma producatoare de produse nutritionale...mi-a atras atentia anuntul lor pentru ca ofera masina de serviciu, telefon... nu sunt medic rezident happy