| Dumitru_Marian_1981_vdIa a întrebat:

Care sunt cele mai interesante metode de promovare a unui site de imbracamnte?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti seo, mult seo

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-ti o pagina/grup de Facebook si distribuie site-ul sau pune produsele si pe pagina ca sa atragi atentia. Invita-ti toti prietenii din lista sa dea like paginii si macar involuntar vor arunca un ochi si asupra produselor. Eventual iti poti face inca un facebook pe care sa atingi nr maxim de prieteni pe Facebook si sa-i inviti pe toti.

| Dumitru_Marian_1981_vdIa explică (pentru Adry05):

Buna, idee! Dar functioneaza?

| Adry05 a răspuns (pentru Dumitru_Marian_1981_vdIa):

Depinde ce oameni inviti, tine si de noroc, dupa mine. Merita sa incerci macar. happy

| RAY a răspuns:

Adauga anunt pe olx, publi24 asa vei vi promovat

| Dumitru_Marian_1981_vdIa explică (pentru RAY):

Daca ne referim la site, care le-ai mentionat crezi ca poti genera vanzari pentru o astfel de categorie de activitate? Te intreb pentru ca este interesant, ``pontul`` tau.

| RAY a răspuns:

Isi promovezi anuntul genu vand haine la pret mic apoi pui anunturi pe stalpi in oras

| Dumitru_Marian_1981_vdIa explică (pentru RAY):

Salut, Doar daca ai o activitate offline, nu online. Nu crezi? Multumesc pentru raspuns!

| RAY a răspuns (pentru Dumitru_Marian_1981_vdIa):

Eu am activitate si online si offline si imi merge bine

| Dumitru_Marian_1981_vdIa explică (pentru RAY):

Fff tare! Ai un site?

| RAY a răspuns (pentru Dumitru_Marian_1981_vdIa):

Nu man eu ma promovez online direct

| tewutu a răspuns:

Incearca pe Pinterest, este o retea sociala gandita pentru promovare.

| Dumitru_Marian_1981_vdIa explică (pentru tewutu):

Este foarte buna, ideea. Foarte multe site in domenul apeleaza la o astfel re retea socia media. Multumesc de raspuns