| MihocSilviu a întrebat:

Cat costa prima marfa pentru o alimentara desfasurata intr-un spatiu de 27 mp?
Cat costa mobila si lazile frigorifice?
Cat costa actele necesare?
Pentru cel mai bun raspuns ofer fund!

Răspuns Câştigător
| Made_Self_1995 a răspuns:

Actele in jur de 500 Ron, mobilierul 3000 Ron lazile 5000 Ron, marfa poate varia dar cam in jur de 1500 Euro... spatiu daca il ti in chirie in functie de zona in jur de 500-1500 Euro.

| MihocSilviu explică (pentru Made_Self_1995):

Mers,pentru raspuns....am cautat pe ce siteu-ri dar n-am gasit nimic interesant...

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce doamne fereste, pui asemenea intrebari pe un site? Asta este un site de copii (in majoritate). Nu vezi ce intrebari se pun aici. Cine crezi ca sta sa-ti calculeze si cum face s-o nimereasca? Tu vrei lada frigorifica BEKO si el iti calculeaza la Zanussi.

| MihocSilviu explică:

Intrebari de genul asta se tot pun, prietene, nu am gasit niciun site de profil cu asemene informatii, asa ca am intrebat aici, multumesc de raspuns!