| pamy a întrebat:

Cat costa sa deschizi un salon de infrumusetare? NU foarte mare

5 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Buna, eu am acasa facut pentru clientelele mele si pentru practica, iti trebuie un curs cum urmez eu, adica de cosmetica si machiaj.nu e scump, 100 lei pe luna, dar primesc 3 diplome cunoscute in UE, daca doresti sa urmezi, anunta-ma

| crinaalexa1991 a răspuns (pentru Unique):

Buna Unigue pe mine m-ar interesa un curs de coafeza si as dori sa imi dai mai multe detalii despre cursul care il urmezi tu. Eu sunt din cluj cursul de care vorbesti poate fi urmat in orice oras?

| sorosalina a răspuns:

In jur la 1000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Passionall ma intereseaza si pe mine cursuri de cosmetica, imi poti da mai multe detalii te rog frumos. Mersi

| Grunwaldmantuitorul a răspuns:

10 mii 400 si 35 de euro