| skate19 a întrebat:

Cat costa un aparat dentar?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Depinde de care ai și ce medic îți pune. Eu am unul mobil, nu fix. M-a costat 500 de euro în București.

4 răspunsuri:
| Ary_Ariana_1997_E2KH a răspuns:

Pretul unui apart dentar variaza in functie de modelul acestuia.
Cel mai ieftin este aparatul dentar metalic, al carui pret incepe de la proximativ 2000-2100 ron per arcada.
Usor mai scump, data fiind vizibilitatea sa mai redusa, este aparatul dentar ceramic, cu preturi minime situate in jurul valorii de 3000 ron per arcada.
Aparatul dentar de safir este foarte transparent si rezistent si mult mai putin vizibil decat celelalte.Costa aproximativ 3500 ron per arcada.

| Irinelos a răspuns:

Eu mi l.am pus la București si m.a costat 2000 lei pe fiecare arcada(si sus si jos). Si in fiecare luna la control dau cate 100 lei. Sper ca te.am ajutat

| biashiatât a răspuns:

Bună păi și vreau să îmi fac aparat dentar dar eu îl fac pe gratis adică un verișor de al meu

| dimakamil123 a răspuns:

2 sau 3 mil (300 ron) funda?