| AlaskaYoung17 a întrebat:

Cat costa un bilet de avion din Sibiu sau Cluj pana in Singapore?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 50 mii de siteuri care iti cauta toate biletele de avion de care ai nevoie. sa nu le folosesti. Mai bine ii asculti pe unii pe TPU cum se dau mari ca au calatorit la first class si au dat 5000 euro pe bilet

| mihai69 a răspuns:

Cu puțin noroc, între 500 și 10000 € - depinde când îl vrei și cu ce companii alegi să zbori.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

+1000 euro e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de companie si categorie. Crede-ma, la aceasta distanta nu iti recomand low cost. Asta daca vrei sa ai parte de confort.Eu pana in SUA am zburat la first class si pretul a fost pe masura. Am prins oferte la 3000 euro, da a costat si 4000 euro. Chiar 5500 euro... La british airways. Pret numai dus. In cazul meu cheltuielile au fost suportate de cineva din SUA. Degeaba ne ceri sa iti spunem pretul. Pretul difera in functie de ziua in care alegi sa pleci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am creat eu o ruta la o data aleasa de mine. Acesta este un pret pentru ziua respectiva. Uita-te mai jos.

Check your flight details

Outbound - Mon 06 Jun 2016
Bucharest
Heathrow (London)
08:35, 06 Jun
BA0885
British Airways

Club Europe
10:10, 06 Jun
Heathrow (London)
Changi (Singapore)
20:00, 06 Jun
BA0011
British Airways

First
16:05, 07 Jun
Price

1 Adult
Fare€8, 171.00
Taxes, fees and carrier charges per person€228.54
Total price**€8, 399.54.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu cumva sa cauti pe google asa! Deci,daca cauti asta pe google,o sa ti sara pc ul in aer,o sa vina pompierii,o sa apari la pro tv cu catelul in mana, o sa iti doneze bani Will Smith sa iti iei o vila, si piscina. Daca ma gandesc mai bine, poti cauta, uite cate se pot intampla :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.esky.ro/....../singapore

completezi sus, si aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dus laughing.

| TonyBarbu a răspuns:

Cluj - Singapore
cu 2 escale faci 35ore si 45 min. Te costa cel mai ieftin 457 euro cu Wizz Air.

Sau 19ore si 10 minute tot cu 2 escale, cu Tarom sau Quatar dar te costa 699 euro

| AlaskaYoung17 explică (pentru TonyBarbu):

Dus intors sau doar dus?