| atianin a întrebat:

Cat credeti ca mai dureaza criza asta?

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

In ritmul acesta, cred ca va dura cat o sa vrea Dumnezeu. S-au tot cautat solutii, s-au gasit, unora le-au convenit, insa altora mai putin. S-a decis sa se taie din salarii, pensii, n-a fost o decizie prea corecta. Dupa parerea mea, ca sa scapam din aceasta criza, trebuie ca din toate tarile sa facem una singura, sa ne ajutam reciproc, doar impreuna vom reusi.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La noi, cel putin pana se termina la toti ceilalti, dar s-ar putea si mai mult!

| gabriela a răspuns:

Pana ne apucam de treaba. in loc sa invrajbim.; la tv si unii pe altii!

| Fvn a răspuns:

Pana cand o sa fie ales alt presedintethinking

| madalicious a răspuns:

Pana la anul. Si nu uita, in 2012 se anunta "sfarsitul lumii, marea apocalipsa", daca nu se termina nici in 2 ani... Asta-i viata?!

| Slavic a răspuns:

Un an cred sau doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana nu se vor modifica legile salarizarii nu se va rezolva criza.
Atata vreme cat una ca monica maurer, o aiurita venita din state are un salariu de 222 de milioane ( de...prietenie mare cu videanu care bietu se multumeste cu vreo 50 ), atata vreme cat soferii au 40 de milioane ...lucrurile tot razna vor merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin 5 ani. Trist dar adevarat. sad

| hrdcore a răspuns:

Minim 3 ani

| evafanaruto a răspuns:

Sunt 2 puncte de vedere 1.Cand pleaca basescu 2.Cand moare basescu. Inca nu ma pot hotari dar cred ca 1.

| Mihai300_6475 a răspuns:

Criza a fost si o sa fie dintotdeauna in Romanicas