| Gaby3891 a întrebat:

Caut un site pe care pot face cativa bani. Ma intereseaza cat timp trebuie sa stau pe zi, cat fac pe zi si cum scot banii. Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista site uri pe care poti face bani, decat daca tu consideri 1-2$ pe luna bani dupa ce ai dat de a click uri de te doara mana

| gabriel87000 a răspuns:

Da sunt siteuri care poti scoate bani dar daca mai mult de 1 $ 2$ pe luna nu scoiti iar ca sa castigi ceva ai de investit in astfel de siteuri ca sa scoti bani

| Pandhoraa a răspuns:

Eu cred ca ti ar fi mai de folos daca ai lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
daca ai intre 16 si 18 e nevoie de acordul parintilor ca sa lucrezi
e un job part time cu contract de munca de pe urma caruia poti castiga bani in mod constant
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!