| Stallone a întrebat:

Ce afacere de succes pot face cu 10.000 de euro?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti deschide o spalatorie ecologica. Fix 10 000 te costa cu tot cu franciza si alte costuri. Cauta pe net francize si o vei gasi sigur.

O zi placuta happy

| MotanAndrei a răspuns:

Am eu idei de afacerii pentru tine, cum ar fi:
1. De 10.000 poti deschide o ferma de porcelusi vietnezii, femele si masculi. Se inmultesc, cresc marii si grasii si poti scoate de pe urma unui porc vietnez intre 2000-3000 lei. Ca e raza de carne. Si se vinde cel mai scump.
2. Sau un studio Foto/Video profesionist pentru evenimente.
3. Covrigarie
4. Sau cumperi un autocar la mana a 2-a si faci plimbari de ex ROMANIA -ITALIA, cu preturi de la 50-100 euro/ bilet depinde de destinatie.
http://olx.ro/oferta/autocar-scania-irizar-ID28Jj3.html#c07e699d2a
App poti profita de subventii de la stat, intre 10.000-25.000 de euro, pentru un plan de afaceri procesat si gandit de tine.
6. Sau iti poti face o mica afacere de imobiliare.
7. Sau iti cumperi un tir, semnezi cu o firma care face exporduri in strainatate si castigi multi banii intre 2000-3000 euro dus si intors, la un transport. Da-ti seama, de ex castigi 3000 euro la un transport dus -intors, da la 10 transporturi, castigi 30.000 euro. Unele firme dau si 5000 de euro la un transport, si pretu poate urca si la 10.000 la un transport.