| ღSคภ๔яค a întrebat:

Ce cursuri ar trebui sa urmezi daca vrei sa-ti infintezi o afacere sau sa preiei o afacere deja existenta gen (pizzerie,cafenea, salon de infrumusetare etc)?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Patronul nu trebuie sa aiba anumite studii sau sa urmeze cursuri, este destul sa aiba bani si o oarecare pricepere in afaceri.
Angajatii in functiile de conducere si de executie trebuie sa aiba studii si sa se priceapa in domeniul respectiv.

| JIJ a răspuns:

TE invit la acest curs http://is.gd/awjLTV

| maxbaietas a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa probezi pe propria piele si sa muncesti si tu sa vezi cum ti se pare