| VoicuDragomir a întrebat:

Ce este Bisnit.ro? A auzit cineva ce va fi?

Răspuns Câştigător
| yman42 a răspuns:

Salutare!
Din ce lamuriri am primit, va fi un site care te ajuta sa iti iei cam orice vrei fara sa ai nevoie de bani.
Ideea e ca fiecare are lucruri interesante pe care nu le mai foloseste, si ducem lipsa altor lucruri.
Pe site pui ce ai, altii iti dau puncte pentru lucruriile respective, si tu cu punctele adunate iti iei ce vrei de la alti utilizatori!

Poti sa intrebi si pe site sau Facebook, te mai lamuresc ei!