| VinWeasel a întrebat:

Ce joburi usoare stiti si ce metode de facut bani stiti?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Daca ai putine cunostinte in calculatoare, poti scoate bani frumosi, de exemplu ceri 30 de lei pentru un reinstal de windows(la un service costa cam 50), si atunci oamenii normal ca vor unde e mai ieftin, asa fac eu. Sunt o gramada de oameni care habar n-au cu ce se mananca astea laughing

| Danişor a răspuns:

Salut! daca ai cunostinte in calculatoare, poti scoate niste bani frumosi, de exemplu tu daca ceri 30 de lei pentru un reinstall de windows ( la un service parca costa cam 50), si atunci oamenii normal ca vor unde e mai ieftin, asa cred eu.Sunt multi oameni care nu au cunostinte in calculatoare.Mult noroc big grin

| Jipa95 a răspuns (pentru Danişor):

Ai dreptate. Eu uite ca locuiesc la sat, iar aici in zona mea, sunt cam singurul care se pricepe la asa ceva. Intr-o saptamana scot in jur de 150-200 lei din diferite treburi..reinstall la windows 50 lei, mai cate o reparatie, asa iese banu! big grin

| Danişor a răspuns (pentru Jipa95):

Multumesc pentru sustinere si da ai foarte mare dreptate happy

| VinWeasel explică (pentru Jipa95):

La tara poate ca merge, dar aici la oras (Bucuresti) e cam dificil sa faci bani din asa ceva...