| alinutz120 a întrebat:

Ce jocuri din care sa poti face bani reali/Euro pe Steam cunoasteti? (Gen Big Time, CS:GO)

3 răspunsuri:
| Black00 a răspuns:

Pe twitch te sfatuiesc sa faci gameplay-uri,cu jocuri cum ar fi league of legends, dota, cs go, battlefield etc... si daca ai noroc si te faci cunoscut si o sa ai multi fani, o sa ai noroc

| ALc00L a răspuns:

Este un joc din care nu faci bani dar te distrez mult cu el VIATA SOCIALA

| alinutz120 explică (pentru ALc00L):

Adevarat!
Dar ne putem relaxa si cu tehnologia un picwinking Bineinteles, cu limite. happy