| JIJ a întrebat:

Ce MLM este mai de incredere? si sa ajunga pana la 100 de RON indrumarul (investitia de inceput) nu accept mesaje contra, decat doar daca ati trait pe pielea voastra experienta MLM.

2 răspunsuri:
| BlacK_8915 a răspuns:

Incearca sa investestii bani in STOcKURI cumpara actiuni de la google, yahoo, Apple cu 4 RON (sa zic) si ti poti dubla daca ai cap si strategie! (STOCKURILE pot urca si creste in 3-4 secunde)

Asta inseamna sa fi BROKER de STOCKURI

| JIJ explică (pentru BlacK_8915):

Eu nu vreau asta pentru ca actiunile nu le ingeleg, vrau ceva ca sa vand.