| MihaiPescaru a întrebat:

Ce parerea aveti de Neobux as vrea si eu sa ma inscriu dar nu stiu foarte multe lucruri spuneti-mi parerile voastre si daca este sa ma ajutati si pa mine si poate contribuim multumesc

2 răspunsuri:
| iHeartKpop a răspuns:

E cam greu.
trebuie sa apesi o gramada de ad-uri.
ca se plateste cu 0, 001 nu cu 0, 1 centi...
incearca paymebucks.info
dar vezi ca trebuie sa strangi 1000 dolari inainte sa dai check out.
sunt usori de facut, ca un ad e intre 1-4 dolari

| m5789932 a răspuns:

Am avut si eu cont pe acest site, dar nu merge, nu e de mine; trebuie sa dai niste clicuri; pana aici nimic special; ceea ce e aberant e ca trebuie sa dai aceste clicuri in fiecare zi, indiferent ca e sambata duminica, ca e pasti, ca ecraciun, ca nu poti, tu trebuie sa dai click-ul; si ceea ce m-a facut sa renunt e ca trebuie sa dai acele click-uri dupa o anumita ora, stabilita de site, avand la dispozitie 12-sau 24 ore (nu mai stiu exact), daca nu pierzi reclamele.