| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a întrebat:

Ce,,usi" imi deschid profilele: filologie, stiinte sociale, turism?

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Cum avem o ţară foarte frumoasă, profilul turism te-ar avantaja destul de mult. Meseria de agent turistic este o meserie în care se poate castiga destul de bine.\

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Numai usi blindate happy

| cristimihailov a răspuns:

Eu mi-as pune intrebarea inversa: ce usi iti inchid aceste profile...

| raresandrey a răspuns:

Ghid turistic ar fi o varianta interesanta si dac stii si o limba straina, sa vorbesti cursiv cred ca te vei descurca de minune.