| biancutssa a întrebat:

Cine imi da niste bancuri bestiale?

funda

Răspuns Câştigător
| mynameisseby a răspuns:

Http://www.portalroman.com/bancuri/Bancuri_cu_Bula.html uite :*! si asteas prea tari http://bancuri.topfun.ro/bancuri/seci RAZI CU SPOR!:X

3 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Doi scheleti se trag de piele.

| danadanuta99 a răspuns:

Dorel se duce in Turcia la all inclusive

Ioane, am fost in Turcia la all inclusive, exceptional: mananci cat vrei, bei cat vrei, cu bar la piscina, lux mare.

Da’ sa vezi ce patesc: ma duc intr-o dimineata la micul dejun, Maria mea ramane in camera. Cand ma intorc, ia-o pe Maria de unde nu-i! O caut peste tot, ma panichez, ma duc la receptie si aflu ca e in camera la Antonio Banderas.

Ma duc acolo, bat la usa, deschide Antonio. Antonio, barbat bine: frumos, plin de muschi, brunet, fara pic de burta! ..Cand colo, iese si Maria mea dezbracata din baie! Cu tatzele vai mama ei, curu’ lasat, cearcane …….
ba, mi-a fost o rusine de omul ala! …
http://www.bancuri-glume.org/dorel-se-duce-turcia-la-inclusive/