| Sebastian222 a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac un plan de afaceri pentru un centru de copii si juniori? sau sa imi dea o idee, multumesc frumos. funda

Răspuns Câştigător
| AndreutzaDlk a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vi cu ceva nou, ne mai văzut cu care sa atragi oamenii. De exemplu: pentru copii, încerca sa ai ct mai multe atractii. Daca dispui de bani, poti in fiecare an sa organizezi o excursie pentru copii la grădini zoologice, muzee si orice vrei tu. Pentru juniori ar fi mai potrivit sa organizezi mini-petreceri depinde de cum dispui. Daca doresti sa servesti mâncare, trebuie sa constituiesti un meniu. Si la sfârșitul zilei sa oferi fiecăruia ceva dulce. De aici va merge treaba ca pe roate... Tu o sa ai inima inpacata ca ai ajutat asta in cazul in care acei copii sunt nevoiaşi. Succes!

2 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Prietene, iti dau o sugestie, documenteaza-te, sau mai bine zis las-o balta, daca ai fi avut fler si stil de afacerist nu vii aici sa-ti dea tie altii pomana. fleosc

| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Te ajut eu, dar dezvolta putin ideea. oras. etc si de ce resurse dispui.