| IsabelaIssa a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa modific o aplicatie android? Detalii in privat.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Pentru a modifica o aplicatie android, ai nevoie de codul sursa SDK. Ai asa ceva?
Despre ce aplicatie e vorba poate te ajut eu.

| mariusmac85 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Buna seara! te pricepi bine la android?

| mariusmac85 a răspuns:

Buna BellaIssa daca reusesti sa modifici sa ma anunti si pe mine
Pe mine m-ar interesa cum sa vad fisierele criptate din ele
Ma multumesc cu atat
Vreau sa stiu unde in ce fisier sau unde se salveaza continutul generat de aplicatie
Spre exemplu vreau sa recuperez niste mesaje sterse din greseala si stiu ca se salveaza in apk in acea arhiva dar nu stiu care este acel fisier ca sunt criptate ca este.crc este resources, res, layout, manifest etc

| mariusmac85 a răspuns:

Sasnet te pricepi bine? Raspunde-mi si mie la ce am rugat-o pe BellaIssa stii unde se salveaza mesajele in continutul acelei aplicatii Mms.apk?